EĞİTİME DESTEKLERİMİZ DEVAM EDİYOR
EĞİTİME DESTEKLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkılarıyla Kula’da öğrencilerimize dağıtılacak olan montlar Salihli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Yazgan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mevlüt Özer, H. Hüseyin Leblebici, Armağan Karaman ve Genel Sekreter Turan Yalçın tarafından Kaymakamlık makamına yapılan ziyarette Kula Kaymakamı Kemal Duru ve Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen’e teslim edildi. 

Kula’daki ihtiyaç sahibi 200 ilköğretim öğrencisine yardımların ulaştırılması için montlar,
Kula Kaymakamı Kemal Duru’yu makamında ziyaret ederek ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacak montları teslim eden Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy, ‘eğitim yardımı’ kapsamında 3 ilçede her yıl talep doğrultusunda öğrencilere mont yardımı yapıldığını vurgu yaparak, "Daha güçlü yarınlar için bu yöndeki çabamız devam edecek" dedi. Borsa olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirten Aksoy, “Borsa olarak eğitime verdiğimiz destek imkanlarımız ölçüsünde aralıksız devam edecektir. Desteklerimiz doğrultusunda her yıl Salihli, Kula ve Selendi’deki belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere çeşitli yardımlar yapmaya gayret ediyoruz. Bu yıl da ilçelerimizde belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerin kış aylarında üşümemeleri için mont yardımında bulunduk. Eğitime verdiğimiz önemi, sağladığımız destekler ile vurgulamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimizin montlarını güzel günlerde kullanmalarını diliyorum" dedi. 


Ziyaretten duyduğu ve borsanın yaptığı yardımdan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kula Kaymakamı Kemal Duru, Salihli Ticaret Borsası’nın her yıl yaptığı bu yardımların ihtiyaç sahibi öğrencileri sevindirmesinin eğitime daha çok sarılmalarına katkı sağladığını vurguladı. Ticaret Borsası’nda teslim aldıkları montları belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtmaya başlayacaklarını da dile getiren Kaymakam Duru, ziyarette bulunan Salihli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yetiş Aksoy ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.